Ev İnternet Sistemi Kurulumu ve Arıza İşlemleri

Türk Telekom , Superonline , KabloNet , UyduNet , Vodafone , D-Smart Net , Türk Net , Millenicom gibi özel internet firmalarının siz müşterilerinin çözümleyemediği arıza ve teknik sorunları ,evinizdeki odalar arası Wifi çekmeme gibi problemleri profesyonel ekibimiz sizin için çözümler. 

İNTERNET KURULUMU

İnternet kurulumu günümüzde ne yazık ki hala telekomünikasyon şirketleri tarafından tak manasıyla yapılamamaktadır. Evet, gelip modemi ayarlıyor ve giriş bilgilerini aktarıyorlar ancak daha fazlasıyla uğraştıkları söylenemez. Özellikle telefon kutusundan dairenize kadar ulaşması gereken tesisattan hiç sorumluluk almıyorlar.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bursa Nilüfer Bölgesi İnternet Kurulumu Hizmetlerimiz
DSL internet tesisatı kurulumu
Kablo internet tesisatı kurulumu
Fiber optik internet tesisatı kurulumu
Uydu internet tesisatı kurulumu
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Eğer bu sayfadaysanız yukarıda sıraladığımız internet bağlantı türlerinden biriyle ilgili problem yaşıyorsunuz demektir. Meraklanmayın! Telekomünikasyon başvurunuzu gerçekleştirin ve tesisatı için de hemen bizlere başvurun. Özellikle fiber internetin tesisatında ne kadar hassas olmamız gerektiğini biliyoruz. Yıllarımızı verdiğimiz Rüzgar Elektronik unvanına layık olabilmek için büyük çabalar göstermekteyiz. Bu çabanın içinde de müşteriyi mağdur etmeme, beklenen hizmetin çok daha üstünde, kaliteli hizmet verme gibi incelikle barındırıyor. Bu yüzden içiniz rahat bir şekilde bizlere ulaşabilir, internet tesisatı için randevu alabilirsiniz.

Rüzgar Uydu Servisi olarak yaptığımız tüm internet servisi kurulum ve arıza işlemleri tarafımızdan garantilidir. Uzman kadromuz ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ile hizmet vermekteyiz.


İnternet Arıza ve Kurulum sorunlarınızda İnternet servisi hizmeti almak için 0224 249 0 249 numaralı telefonu arayabilir, WhatsApp iletişim servisinden bizlere uluşabilir, aşağıda bulunan Formu doldurarak veya destek@ruzgaruydu.com mail adresimizden bizlere mesaj gönderebilirsiniz.

Firmamız Hakkında; 

Rüzgar Uydu Kimdir?

Değerli Site Yöneticisi,
Rüzgar Uydu firması olarak, Merkezi ve bireysel uydu sistemleri kurulum ve bakım , İnternet data sistem kurulumu ve tamiratı konusunda 1999 yılından beri
hizmet vermekteyiz. Günümüzde, Rüzgar Uydu yüzlerce bina/site merkezi uydu sistemi kurulumu yapan bir firma olmanın yanı sıra kurulumu tarafımıza ait olmayan
ve sorunu giderilemeyen onlarca site ve apartmanın, televizyon sistemlerini düzelterek binlerce mutlu müşteri elde ettik.

“Birinci hedefimiz, müşreri memnuniyeti!”

Daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bize ulaşın;

İletişim

WhatsApp İrtibat

(0545) 210 0 210

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi : 9:00 - 20:00
Cumartesi : 9:00 - 18:00
Pazar : 13:00 - 18:00

İletişim Formu

Made with Mobirise website templates