Uydu Servisi
0224 249 0 249

Uydu Servisi

Uydu servisi konusunda uzman kadromuz ve uygun fiyat politikamız ile hizmet vermekteyiz. Rüzgar Uydu Servisi firması, tüm Nilüfer İlçesi geneli uydu servisi, çanak montajı, uydu ayarı, uydu kanal yükleme, lnb değişimi, kablo çekimi, network kablo montajı ve değişimi, tv montaj, kamera montaj konularında hizmet vermektir. Tüm yapılan çanak anten montajı, uydu arıza giderilmesi, lnb değişimi gibi hizmetler firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır.


1 YIL GARANTİLİ UYDU SERVİSİ

Çanak anteninizin ayarı bozuldu ve çanak anten ayarını yaparak sorunu giderdik. Bu işlem sonunda siz değerli müşterimize 1 yıl çanak anten ayarı bozulmama garantisi vermekteyiz. Merkezi uydu sisteminizde bir sorun oluştu. Rüzgar Uydu Servisi olarak adresinize kadar geliyoruz ve ariza tespiti yapıyoruz. Var sayalım ki santral LNB’si arızalı ve değişmesi gerekiyor.. Bu işle sonun da ise, değişsen parça 2 yıl, servis hizmeti 1 yıl garanti kapsamına alınmaktadır.


Hemen teknik servis talebinde bulunmak için (0224) 249 0 249  numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
BURSA Nilüfer İlçesi verdiğimiz hizmetler, çanak anten montajı ve arıza servisi, uydu sistemleri kurulumu ve arızalarının giderilmesi,
Nilüfer merkezi uydu sistemi kurulumu, tamiri ve bakım hizmetleri. Servis talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Nilüfer Uydu Servisi talepleriniz, genel olarak aynı gün içinde servis yönlendirmesi yapılmaktadır.
Rüzgar Uydu Servisi olarak yaptığımız tüm uydu servisi kurulum ve arıza işlemleri tarafımızdan garantilidir. Uzman kadromuz ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ile hizmet vermekteyiz.


Uydu Arıza ve Kurulum sorunlarınızla ilgili Uydu servisi hizmeti almak için 0224 249 0 249 numaralı telefonu arayabilir, WhatsApp iletişim servisinden bizlere uluşabilir, aşağıda bulunan Formu doldurarak veya destek@ruzgaruydu.com mail adresimizden bizlere mesaj gönderebilirsiniz.

Mobirise
Mobirise
Uydu Santral (Multiswitch)

Montaj
Yer Değişim
Port Tamiri
Adaptör Değişimi
 

Mobirise
Çanak Anten

Montaj Hizmetleri
Yer Değişimi
Yön Değişimi
Anten Ayar
ı 

Mobirise
LNB

LNB Montaj
LNB Değişimi
LNB Ayar 

Mobirise
Kablo

Kablo Montaj
Kablo Değişim
Ankastre Kablo Çekimi
Kablo Onarım 

Mobirise
Sat Prizi

Montaj
Değişim
Tamir 

Mobirise
Merkezi Uydu Sistemi

Arıza
Kurulum
Bakım
Onarım

 

Mobirise
TV Montaj

Her Marka TV Montaj
Sabit Askı Aparatı
Hareketli Askı Aparatı
Tavana Montaj 

Mobirise
D-Smart

LNB Arıza
Kablo Arıza
Çanak Arıza
Sinyal Ayar

 

Mobirise
Digiturk

LNB Arıza
Kablo Arıza
Çanak Arıza
Sinyal Ayar
 

Mobirise
Tivibu

LNB Arıza
Kablo Arıza
Çanak Arıza
Sinyal Ayar

Servis Bölgelerimiz

İletişim Formu

Designed with Mobirise - Go here